Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

offline romka blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ROMA
730692 odwiedzin | wpisów: 231, komentarzy: 4326, obserwuje: 265

zimowo z nietypową prośbą

autor: romka blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wszyscy narzekają w tym roku na zimę, że mroźna, że zła ... a ja jak nigdy, jak żadnego roku cieszę się nią tak prawie 'po dziecięcemu'laugh.... kiedy tylko zaczyna się ściemniać puszczamy ze świeczkowym płomieniem połowę wypłaty (druga połowa idzie na grzańca)cheeky, palimy w kominku a potem siedzimy jak zaczarowani do pierwszej albo drugiej w nocy, bo jakoś tak szkoda położyć się spać....

blog budowlany - mojabudowa.pl

Ale w sumie nie o tym miało być. Właściwie mój dzisiejszy wpis robię z ważniejszych niż zima powodów!!!

Otóz jak każdy wie zbliża się czas kiedy będziemy biegać do US do naszymi PITami na których od dłuższego czasu możemy darować komuś swój 1%. I tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy.

Piszę bo jeśli ktoś z Was odwiedzających mojego bloga nie ma pomysłu co zrobić ze swoim procentem, to PROSZĘ - wręcz BŁAGAM - oddajcie go na leczenie synka mojej dobrej koleżanki Uli.

Pawełek jest rówieśnikiem naszej Blanki (młodszym od niej o 2 miesiące), gdyby urodził się zdrowy dziś biegałby razem z nią do przedszkola. Niestety urodził się z zespołem Dandy'ego Walkera (miał wodogłowie - dzięki rurkom które z jego glówki ściągają nadmiar płynu, ta główka nie rośnie do niebotycznych rozmiarów), na domiar złego ma jeszcze wadę serca , nazywa się to tetralogia fallota, albo Zespół Fallota. Ma za sobą bardzo poważną operację serca, po niej zaczął super się rozwijać, niestety bardzo możliwe że będzie musiał mieć kolejną... Wyjazdy na drugi koniec Polski do kliniki do Zabrza, wizyty u specjalistów już tu na miejscu, rehabilitacja pochłaniają ogrom pieniędzy.... rodzina utrzymuje się tylko z jednej pensji... cudem udało się dostać pod opiekę fundacji, ale ta nie daje pieniędzy jeśli ich nie ma sad

blog budowlany - mojabudowa.pl

Pawełek ma jeszcze starszą siostrę. Ula (jego mama) jest osobą od której uczę się pokory i optymizmu... nigdy nie marudzi... nie narzeka... zawsze uśmiechnięta (choć często to usmiech przez łzy)... gotowa pomagać... dzielić się choć sama ma niewiele...

więc, gdybyście zechcieli... podarujcie proszę 1% Pawełkowi

blog budowlany - mojabudowa.pl

Dziękujęheart i pozdrawiam cieplutko w ten mroźny, styczniowy wieczór

 

 

8119 Szwaj Paweł
Data urodzenia: 2007-05-13
Schorzenie: wrodzona wada serca, wada ośrodkowego układu nerwowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wada kręgosłupa, wodogłowie, zespól Dandy-Walkera
Fundacja Dzieciom zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc dla podopiecznego.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank Pekao S.A. I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
lub
Bank BPH S.A. 
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 
(darowizny w ramach zbiórki publicznej)
Bank BPH S.A. 
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660 

 

tytułem: 8119 Szwaj Paweł darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Komentarze (55)
autor: magnolia0joaska   dodano: 2012-02-07 | 10:06:49
Sylwiątko, ten apel o pomoc nie zostanie bez odpowiedzi - warto pomagać takim ludziom! Co do kominka - przyznam Ci się, że ja również polubiłam zimę odkąd zaczęłam ją kojarzyć z ciepłem kominka :) Przeurocze zdjęcie w avatarku - cudnie wyglądacie!
autor: romanosie   dodano: 2012-02-07 | 12:52:27
Ja już wiem, gdzie w tym roku powędruje mój 1%. Pawełkowi i Jego Mamie - życzę wielu radosnych chwil i wytrwałości! :* A kominek? No cóż... przy naszym spędzam teraz każdy wieczór! :) Radek rozpala, ja siadam na kanapie, kicia kładzie się przy nogach, z głośników sączy się muzyczka... Bajkowo! I tylko Radek mówi, że jak dla niego 27 stopni ciepła w domu to gruuubaaa przesada! A mi w to graj! :D
Tytuł: re: re:
autor: romka   dodano: 2012-02-07 | 13:01:25
magnolia0joaska dziękuję Asiu! ... kominek... Tomek uparcie twierdzi, że w końcu mi się znudzi... nie sądzę :)))), ale nasz rację, zima zyskuje dzięki kominkowi duuuużo :))) a zdjęcie... tak Ci pozazdrościłam, że chciałam choć trochę tak jak Ty :DD romanosie dziękuję Sylwuś!!! bardzo!!!! my się tak kominkowo rozkręciliśmy, że.... cały kominkowi zapas drzewa poszedł z dymem... a powiedz jak się czujesz na wolnym??? poczyniłaś coś robótkowego czy się lenisz???
autor: beatka19734   dodano: 2012-02-07 | 19:08:24
na pewno ktoś odda swój procent ja niestety mój oddaję koleżance, która właśnie doczekała się przeszczepu płuc... pozdrawiam..
autor: romanosie   dodano: 2012-02-07 | 20:05:09
Skarbie - nie ma za co! To jest taka symboliczna pomoc, nic nie kosztuje, więc to nic wielkiego... Jak się czuję na wolnym? Miejsca sobie znaleźć nie mogę: wszystko posprzątane, ugotowane, poprasowane, obejrzane - nudzi mi się trochę :) Do tego Mondeusz zastrajkował - chłodnica mu pękła - więc na wsi jestem uziemiona :) Ale jutro sobie odbiję - jedziemy z Radkiem, po południu, na spotkanie z moimi przyjaciółkami ze studiów! Kochana! Jakbym Ci napisała w jakim stanie nasi Mężowie wyprowadzali nas z knajpy, w której świętowałyśmy po obronie pracy magisterskiej, to chyba byś nie uwierzyła! :D Tytuł został opity jak trzeba - z powrotu do domu pamiętam tylko zielone liście przydrożnych drzew migające na błękitnym tle nieba! Bo na leżąco w fotelu pasażera wracałam! :D Jutro pewnie nie będzie tak wystrzałowo - z uwagi na mój stan, ale i tak będzie wesoło - tego jestem pewna! :D A w sobotę jedziemy w Bieszczady - na firmową imprezkę Męża. Zamierzam tańczyć do rana! :)
autor: romanosie   dodano: 2012-02-07 | 20:06:39
Co do robótek - zaczynam do tego dojrzewać - myślę, że wkrótce nowego wyglądu nabiorą puszki po Ricore :)
autor: ninusia19   dodano: 2012-02-07 | 22:30:22
Sylwuś kochana!Masz to jak w banku ze nasz 1% trafi do fundacji Pawełka( juz nawet powiedziałam mojemu ksiegowemu o tym) Kominek cudna sprawa ,uwielbiam przy nim siedzieć ,ale niestety złuzyliśmy juz cały zapas drewna:((i teraz czekam na dowózkę.
autor: marta--dariusz   dodano: 2012-02-07 | 22:40:04
Sylwia może podasz jakiś numer konta i dane do przelewu !!! bo wielu z nas przebywa za granicą i tam się rozlicza a na pewno zechcą się przyłączyć w jakiś sposób do pomocy tej rodzinie :)
Tytuł: re: re:
autor: romka   dodano: 2012-02-07 | 22:46:32
ninusia19 dziękuję Skarbie! kiedy czytam takie komentarze to aż mi sie oczy szklą... jakby mi Mikołaj przynosił super fajny prezent.... los 'tej czwórki' tak bardzo leży mi na sercu wielki buziolek marta.dariusz Martuśka jutro zadzwonię do Uli i spytam, dotychczas rozprowadzałam 'wizytówki' wśród znajomych i postanowiłam zamieścić też na blogu, ale z pewnością Pawełek ma jakieś subkonto w Fundacji - jutro dopiszę dziękuję! buziolek!
autor: draumar   dodano: 2012-02-07 | 22:51:19
Moja droga! :) Porozmawiam z naszą księgową czy uda się u nas oddać ten 1% podatku. My jesteśmy całkiem w innej sytuacji bo pracujemy za granicą a w Pl rozliczając się ujawniamy tylko nasze dochody, a nigdy nie pytałam sie jak to jest z tym. Jeżeli uda się to nasze % powędrują do Pawełka :) Nic dziwnego że tak długo przesiadujecie przed kominkiem on wygląda cudownie! Piękne macie zdjęcie :))))
Tytuł: re: draumar
autor: romka   dodano: 2012-02-07 | 23:24:15
Milcia będę podskakiwać z radości! dziekuję już za samą chęć i dobre serduszko a co do kominka i salonu... powiem Ci że w rzeczywistości jest lepszy niż na zdjęciach, tyle, że ja ich nie umiem zrobić ;)
Tytuł: draumar
autor: romka   dodano: 2012-02-07 | 23:24:52
p.s. a zdjęcie na wniosek Blanki przed sobotnią imprezą :))
autor: gabrysia   dodano: 2012-02-08 | 08:36:10
Ja niestety nie pomogę, bo przeważnie mamy zwroty:)) Awatarek z Wami w roli głównej jest cudowny, fajna z Was parka i rodzinka:))Takie picie grzańca( uwielbiam go) przed kominkiem to wspaniała sprawa, tylko pozazdrościć:))
Tytuł: Gabrysiu!
autor: romanosie   dodano: 2012-02-08 | 22:35:53
Zwrot w niczym nie przeszkadza - bo ten jeden procent to - tak mi się wydaje - nie jest liczony od kwoty zwrotu, tylko od podatku, który winnaś była odprowadzić :)
autor: edytairadek   dodano: 2012-02-09 | 16:10:29
Zima przy własnym kominku ,fajna sprawa:))Fajny awatar,a co do prośby widać,że masz wielkie serce:)pozdrawiam
Tytuł: Sylwina
autor: wlasneniebo   dodano: 2012-02-09 | 23:03:13
oczywiście odwiedzam Ciee stęskniłam:) Co widzę na wstępie piękny avatar, wyglądacie bajecznie:) A później Twoja prośba. My co roku przekazujemy 1% na chore dzieci, ale obiecuję Ci że w tym roku ten procent powędruje właśnie do tej rodziny. Poproszę mamę żeby przekzała swój procent także. Co do kominka, cóż mogę tylko pozazdrościć, ale muszę Ci w tajemnicy że mam plan na Nasz dom... i jeszcze Was zaskoczę :) Zjawię się pod koniec roku :DD
Tytuł: o jaaaa
autor: wlasneniebo   dodano: 2012-02-09 | 23:04:11
powinno być : oczywiście odwiedzam Cięę bo się stęskniłam :)
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-11 | 00:31:00
Sorki, ale ja mój 1% już przeznaczam dla kogoś innego. Gdyby można było więcej to z chęcią bym pomógł.
Tytuł: re: re:
autor: romka   dodano: 2012-02-11 | 12:46:21
edytairadek dzięki za ten miodek na duszę i serce:))) czy mam wielkie serce? nie wiem... wiem, że odzywa sie zawsze, kiedy problemy i smutki dotykają bliskich :) wlasneniebo Martuśka!!!! masz szczęścię że choć trochę tęsknisz!!!! bo w innym razie.... dziękuję za procencik :) nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy! to, że zjawisz się pod koniec roku jakoś optymizmem mnie nie napawa, zwłaszcza, że mamy luty ale ok poczekam cierpliwe z najdzieją, ze jednak zmienisz zdanie :))) no i już nie mogę doczekać sie na ten PLAN!!! czuję że spadnę z tego na czym będę siedziała :))))
Tytuł: re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-11 | 13:06:29
Heheheh no właśnie po Twoim przykładzie stwierdziłem że to dokładniej opiszę ;-) Ale to prawda że ciężko tam to znaleźć. Niestety nie można parę razy. Tylko raz.
Tytuł: re re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-11 | 13:06:46
aaaaa i dzięki za głos :-)
autor: glx19a   dodano: 2012-02-11 | 17:13:48
Dodałąm wpis do ulubionych jak będę wypełniac pit to nie będę musiała szukać:) Zawsze warto pomagać:)Buzka.
Tytuł: re: ancia9
autor: romka   dodano: 2012-02-12 | 09:57:40
ucieszona od ucha do ucha dziękuję!!! :)
autor: beatka19734   dodano: 2012-02-12 | 21:12:41
Blaniu przepraszamy, ale u nas też śniegu nie ma bo byśmy trochę podesłały... my na szczęście w jedną sobotę zdążyliśmy ulepić bałwana przed domem... posyłam buziaki :**
autor: magnolia0joaska   dodano: 2012-02-12 | 21:37:17
Sylwiaku! Chcesz śniegu??? U nas jest mnóstwo!
autor: galatea   dodano: 2012-02-12 | 23:20:27
ja też wrzucam do ulubionych ;-) mam nadzieję że uzbiera się spora sumka i wesprze Twoją przyjaciółkę i malucha, pozdrawiam
Tytuł: re: re:
autor: romka   dodano: 2012-02-14 | 07:57:12
beatka19734 .... no szkoda.... kurcze ani jednego baławana jak do tej pory.... porażka..:( bziole magnolia0jaoska nie, nie kochana od Ciebie to my chcemy babeczkę :))) galatea dziękuję :*, ja też mam taką nadzieję, chciałabym, żeby choć kilka problemów dzięki temu się rozwiązało
autor: marfinowcy   dodano: 2012-02-14 | 15:53:44
____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶ WALENTYNKOWO:*
Tytuł: zima
autor: naszaromka1   dodano: 2012-02-14 | 21:54:46
Tak,u nas cisza- doczekaliśmy się drugiego synusia ur. w listopadzie i ma na imię ALEKSANDER-eraz to on wypełnia nam większośc wolnego czasu.W naszym domku zrobbiliśmy ogrzewanie,tynki i wylewki a teraz czekamy aż skończy się zima i będziemy wykańczać środek.W czerwcu chemy się wprowadzić więc jak tylko będa postępy wrzucę fotki.POZDRAWIAM
autor: nasza-lilia2   dodano: 2012-02-20 | 23:10:34
jak czytam takie wpisy to serce człowieka ściska :( Dobrze że są wokół nich życzliwi ludzie. Pozdrowienia
autor: marysia   dodano: 2012-02-21 | 13:48:30
Przy wypełnianiu pitu będę pamiętać o tym wpisie.Podziwiam Wasze gniazdko i pozdrawiam serdecznie
Tytuł: re: re:
autor: romka   dodano: 2012-02-21 | 18:05:34
naszaromka1 gratuluję synusia!!!! i z niecierpliwością czekam na Wasze budowlane zmagania!!! nasza-lilla2 :* marysia dziękuję, sliczna Pani z domu z widokiem na 3 wierzby :))) buziaczek!!! a nawet dwa :))
autor: aniailukasz   dodano: 2012-02-22 | 12:37:57
u nas też kominek wiecznie "chodzi" :) dla nas to była i jest podstawa domu (jako budynku ;)) winko to moja działka bo Łukasz to piwosz... buziaki:)
Tytuł: re okna
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-22 | 23:46:30
hehehehe, mam nadzieję że aż tak nie będzie wiało ;-) No i nie mogę się doczekać tych okienek. Z drugiej strony trochę się boję że coś zjebią :-/
autor: romanosie   dodano: 2012-02-23 | 14:48:25
Ha! Kochana Sylwuniu! Podjęłam się rozliczenia PIT-ów moich Rodziców i Teściów! Chyba nie muszę mówić, gdzie powędruje ich 1%??? W kupie siła!!! :D
Tytuł: oż ja wredna jędza :)
autor: nasza-lilia2   dodano: 2012-02-23 | 17:09:09
dzięki za pochwałę- cieszę się że robi wrażenie, oby jeszcze prócz wrażenia długo służyło !!! i kominek i drzwi. Jutro wstawię fotoski jak drzwi wyglądają już założone całkowicie bo dziś już ciemno się robi. Uściski
Tytuł: re okna
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-25 | 00:35:38
Dzięki :-) Fajnie ze wg Ciebie tez jest ok i pasuje to okienko. Bo po kim jak po kim ale po Tobie to można się spodziewać najszczerszego komentarza i bardzo to lubię :-D No i skoro piszesz ze pasuje tzn. że tak jest ! :-D A odnośnie tych rolet to nie rozumiem. Zazdrościsz że wszędzie mamy rolety czy jak? ;-)))))
Tytuł: re re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-25 | 01:36:31
Heheheheheh, a to dobre :-DDDD Spoko jak nie zapomne to jutro pstrykne fotencje bez rolet :-) A mnie wystraszylas z ta deska, Ty to umiesz budowac napiecie :-D No na zdjeciach wyglada jakby pasowala kolorem do okien, ale w rzeczywistosci jest ciut inaczej, jednak tez jakos tak mocno nie razi wiec pewnie na jakis czas zostanie tak jak jest ;-) Heheheh i oby tak zostało że u miśków i króliczków wszystko gra :-D
Tytuł: re re re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-25 | 01:37:10
No i tez zapomnialem napisac ze my tez wolimy okna bez łuków :-D
autor: marti1973   dodano: 2012-02-25 | 19:05:18
Hej Romeczko - ja już swój procent oddałam dla dziewczynki - rodziny koleżanki z pracy, niewiele, ale zawsze to jakaś pomoc. Fajne zdjęcie macie w awatarku :). Fajnie tak przed kominkiem sobie posiedzieć z grzańcem - trochę zazdroszczę :). Pozdrawiam
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-26 | 01:11:08
Jednak zapomnialem z pospiechu aparatu. Zrobilem foty komorka, ale jeszcze zdjec nie dodalem. Wybaczysz mi?
autor: nairda   dodano: 2012-02-27 | 03:57:01
Sylwia melduję, że nasz 1% poszedł na Pawełka. Nie za wiele, ale ziarko do ziarka i uzbiera się miarka :) Przekaż im nasze życzenia zdrowia :)
Tytuł: re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-02-28 | 00:20:38
W takim razie BŁAGAM ;-)))))
Tytuł: re
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-03-01 | 23:34:19
Jak bede miał aparat to pstrykne lepsze foty :-D A co do hydrauliki to tez mi się wydaje ze to dobra cena. Tym bardziej ze to bardzo dobry hydraulik i mój kuzyn :-DDD
autor: martadaniel   dodano: 2012-03-02 | 16:58:51
My też bardzo chętnie przekażemy swój 1%. Tylko musimy pozbierać papiery do rozliczenia.
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-03-02 | 22:45:04
Widziałem u lenki Twoje arcydzieło. Powiem krótko : Uśmiecham się do Ciebie :-DDDDDD
autor: tyberiuszmalopolska   dodano: 2012-03-04 | 21:20:47
tam gdzie się pojawia jakaś krzywda ludzka tam i zjawiają się dobrzy ludzie czego przykładem są blogowicze mała część wpisała komentarze większa na pewno przekaże 1% lub inną sumę bez wpisu potęga nawet takiego małego bloga.
autor: kasiaros   dodano: 2012-03-04 | 23:11:01
Sylwuś, jak mi Twój wygląd pasuję do Twojej blogowej osobowości - drobna, piękna blondyneczka, która potrafi sprawić tyle radości swojej blogowej rodzince :) Widziałam już wcześniej Twoje zdjęcia, ale to w avatarku jest wyjątkowe - wyglądacie cudownie, i tak dostojnie :) Sylwia, masz naprawdę dobre serducho!!!!!!!!!!!!!! Buziaki :)
Tytuł: re zakupy....
autor: edytairadek   dodano: 2012-03-18 | 11:55:47
Ja zbieram to wszystko. Czasami znajomi mówia oszalałaś,potem sobie kupisz. Ale Ja wychodzę z tego ,że potem wiele rzeczy nie kupię po tak niskich cenach jak tutaj na przecenach:))pozdrawiam
Tytuł: re wizyta
autor: aagawaa   dodano: 2012-03-25 | 15:45:04
hej obudzilismy się i to już dawno ..tylko tak jakos nie mamy co wpisywać i czasu troszkę brak.poza tym chorowaliśmy przez ponad m-c nic sie nam nie chciało i wogóle,,,a u was działeczka tez pewnie pieknie wysprzatana a ogrod juz ma swoje sadzonki, marcheweczki zasiane ...Nareszcie mamy wiosnę świat staje sie powoli kolorowy :) pozdarwiam wiosennie chociaz dzis mamy wietrznie ...(u was tez pewnie wieje):)
Tytuł: WEsołego Alleluja
autor: aagawaa   dodano: 2012-04-05 | 10:41:17
Z dala słychać trzask gałęzi, to zajączek przez las pędzi. Chociaż Wielka jest sobota, czeka go robota. Z hukiem wpada do kurnika, bierze jajka, szybko znika, w drodze wszystkie je maluje, z trudem tempo utrzymuje. Z pisankami zdążyć musi zanim z Rezurekcji wrócisz. Potem trochę chłop odpocznie, w ciepłym gniazdku sobie spocznie. Miejsca długo nie zagrzeje, coś mu się na głowę leje. Głośno śmieje się baranek: To już Lany Poniedziałek! Wesołych Świąt :-) życzą Agnieszka, Krzysiek i Mati
Tytuł: re radość....
autor: edytairadek   dodano: 2012-05-12 | 12:51:02
Dziękuje za odwiedziny:)))
Tytuł: re kosmici
autor: ciesielczaki   dodano: 2012-05-12 | 22:19:06
hehehehe, no jeszcze trochę nauki i pewnie mnie porwią, ale do takich pomieszczeń bez klamek i okien ;-)
Tytuł: APEL do kosmitów
autor: aagawaa   dodano: 2012-05-13 | 11:27:05
Oddajcie Nam Sylwię... Niech pokaże swój odród na blogu bo słyszałam ,że cos tam już u niej przed domkiem rosnie..Sylwus pozdrawiamy P.S wczoraj byli u Nas w Belli Dorotka i Michał...fajnie że sie w koncu Michał zdecydował ,żeby domek budować...Dorotka mówi,że narazie nic a nic nie czuje pociagu do budowy i obstaje za mieszkankiem w bloku....:)
autor: edyskas   dodano: 2012-05-16 | 16:55:50
Wiem .. trochę mnie nie było i jestem Ci coś winna .. odezwę się na gg:*
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 68567
Liczba wpisów: 226723
Liczba komentarzy: 901777
Liczba zdjęć: 670189
Liczba osób online: 181